K čemu je tato kapitola?

Tady můžete diskutovat o samotném fungování našeho sdružení, navrhovat nám změny, nabízet spolupráci a podporu. Předem děkujeme za váš zájem.

K čemu je tato kapitola?

Příspěvekod paveldf » 28 led 2010 19:26

Lidé jsou různí.
Někteří si hledí jen svého, o politice a veřejném životě mluví jen doma nebo v hospodě, řešení obecných problémů nechávají na vrchnosti.
Jiní se pokoušejí problémy společnosti řešit.

Však to znáte - kdo něco řešit nechce, hledá důvody; kdo něco řešit chce, hledá metody.

V občanském sdružení Podněty.cz se díky iniciativě našeho dlouholetého předsedy pana Ing. Arnošta Bednáře sešli lidé z té druhé skupiny.
Toto sdružení si dalo za cíl přinést naší občanské společnosti jednoduchý ale účinný prostředek pro sdělování občanských podnětů odpovědným osobám státní správy a samosprávy. Ing. Bednář nazval tento prostředek Národní databází občanských podnětů (zkráceně NDOP). Jde totiž skutečně o databázi, tedy o informační prostředek zpracovávaný výpočetní technikou, který je díky internetu k dispozici všem občanům, ale také všem odpovědným osobám státní správy a samosprávy.

Členové občanského sdružení Podněty.cz se účastní aktivně internetových diskusí a projektů, vydávají Zpravodaj a starají se o NDOP po stránce technické a organizační. Dělají to ve svém volném čase a bez nároku na sebemenší odměnu. Jelikož si uvědomují potřebu diskuse jako nutného prostředku fungování občanské společnosti, zvou vás k diskusi o projektu Podněty.cz a NDOP i na tomto novém diskusním fóru Občanského komunitního prostoru Stripky.cz.

V této kapitole tedy můžete vyjádřit svůj názor na fungování našeho sdružení, pobavit se s jeho členy, ujasnit si ideu Národní databáze občanských podnětů. Můžete nám ale taky nabídnout svoje nápady a náměty, můžete si ujasnit, jestli byste s námi nechtěli spolupracovat, jestli nechcete budovat NDOP s námi.

Nebojte se ozvat, jsme tu pro vás.
Pavel D. F. Hrubý
správce Občanského komunitního prostoru Stripky.eu
odpovědný redaktor portálu občanů Prostějovska Projekty pro Prostějov
Uživatelský avatar
paveldf
Administrátor
 
Příspěvky: 124
Registrován: 19 lis 2009 14:12
Bydliště: Prostějov

Zpět na O sdružení Podněty.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron