Marnost nad marnost

Diskuse o tomto diskusním fóru. Napište nám, co se vám líbí, co se vám nelíbí a co byste udělali jinak.

Marnost nad marnost

Příspěvekod paveldf » 24 úno 2010 17:52

Tak to je vrchol, spameři mi hlásí, že jsou moje příspěvky spam. Bohužel neumím hlášení anonymů vypnout. No nakonec - kdybych to udělal, pak to tady umře úplně.

Připadám si jako hostinský, který otevře hospodu, lidi tam chodí, čumí, ale nic si nedají.
Ten Cimrmanův strýc to měl o něco jednodušší. Když si otevřel hostinec u cesty, zjistil, že mu tam chodí lidi. Aby měl klid, otevřel si hospůdku na mýtince (více viz stejnojmenná hra).

Tohle fórum mi připomíná hospůdku na mýtince nebo prostějovské náměstí v neděli večer. Klid a ticho, nikde nikdo, hřbitov.

Tak to zkuste něco napsat, ať se něco děje. Tohle přece není můj soukromý blog, je to svobodný občanský komunitní prostor.
Nebo vám víc vyhovují různé ty Facebooky a Seznamy, kde jste de facto lokaji národních nebo nadnárodních společností? Líbí se vám cenzura a držet hubu a krok? No jak myslíte, ale až ta cenzura a totalita zavládne v celé společnosti, tak si nestěžujte. A viníky hledejte v zrcadle.
Pavel D. F. Hrubý
správce Občanského komunitního prostoru Stripky.eu
odpovědný redaktor portálu občanů Prostějovska Projekty pro Prostějov
Uživatelský avatar
paveldf
Administrátor
 
Příspěvky: 124
Registrován: 19 lis 2009 14:12
Bydliště: Prostějov

Re: Marnost nad marnost

Příspěvekod Jiří Motyčka » 24 úno 2010 21:22

paveldf píše:... Tak to zkuste něco napsat, ať se něco děje ...
Dnes jsem rozeslal motivační mail 29 lidem z našeho o.s., v němž na ně zdvořile apeluji, aby se zaregistrovali a pustili se do diskuse. Víc pro to zatím udělat nemohu. :|
Ozval se mi pouze kolega Horník, kterému diskuse na DF připadá neosobní, a proto bychom se měli sejít. Odpověděl jsem mu - O.K., ale bylo by dobré to domluvit na DF ... :D

Marnost nad marnost ... :cry:
J. Motyčka
vedoucí územní jednotky OS PODNĚTY.CZ pro Pardubický kraj
Uživatelský avatar
Jiří Motyčka
Člen výboru Podněty.cz
 
Příspěvky: 68
Registrován: 25 led 2010 11:08
Bydliště: Chrudim

Re: Marnost nad marnost

Příspěvekod paveldf » 24 bře 2010 08:42

Ani po měsíci není aktivní návštěvnost fóra lepší. Je mi to líto, ale vzhledem ke spoustě jiné práce nemám sílu dělat nějakou propagaci. Když nechcete diskutovat, nemusíte. Fórum nezanikne, bude zde vždy připraveno pro ty, kteří budou mít zájem se o své problémy a sdělení podělit.
Nebude ale tolerován spam.
Cizojazyčnému spamu vyhlašuji totální válku. Cokoliv, co nebude napsáno česky nebo slovensky, bude nemilosrdně smazáno. Na to, aby zde bylo rejdiště všelijakých cizích obchodníků a otrapů, jsem toto fórum nezakládal.
Pavel D. F. Hrubý
správce Občanského komunitního prostoru Stripky.eu
odpovědný redaktor portálu občanů Prostějovska Projekty pro Prostějov
Uživatelský avatar
paveldf
Administrátor
 
Příspěvky: 124
Registrován: 19 lis 2009 14:12
Bydliště: Prostějov


Zpět na Fórum o fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron