Pomáhejme si navzájem

Diskuse na volná témata, která souvisejí se životem občanů.

Pomáhejme si navzájem

Příspěvekod KUK » 31 bře 2010 07:50

Tento rok je značně náročný po všech stránkách. Negativních informací se na nás hrne ze sdělovacích prostředků až moc, proto nové téma:
"Pomáhejme si navzájem".
Zde zveřejňujme jen naše dobré zkušenosti ze života: např.: kde levně a dobře nakoupit, kde se k Vám prodavači v obchodech, či obsluhující personál v restauracích chovali slušně a vstřícně, nabídněte prověřenou možnost výdělku z domu, možnost volného pracovního místa apod..Prostě - nechť toto "pískoviště" je pozitivním prvkem, který touto cestou vstoupí do života občanů.
Můj tip: http://www.maserskesluzby-janahladka.webnode.cz
-zde najdete možnost jak si levně vylepšit zdravotní kondici a také možnost práce z domu přes internet /bez vstupních registračních poplatků/.
Přeji pěkný a úspěšný den.
KUK
 

Re: Pomáhejme si navzájem

Příspěvekod Eva » 31 bře 2010 09:14

To je dobrý nápad. Ráda se připojím
Eva
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 úno 2010 09:21

Přesun tématu, výzva k řešení problému malé návštěvnosti fór

Příspěvekod paveldf » 31 bře 2010 15:49

S dovolením jsem toto téma přesunul z Pískoviště do Všeobecné diskuse (v Pískovišti zatím zůstal odkaz).
Důvodem přesunu je fakt, že příspěvky v Pískovišti se pravidelně automaticky mažou, protože jde jen o zkušební okruh, takže bychom o toto téma přišli, což by podle mého názoru byla škoda.

Myslím si, že pozitivní zprávy mají vždycky cenu, velmi je dnes potřebujeme.
Bohužel zde můžou zůstat poněkud nepovšimnuty, jelikož fórum stripky.eu téměř umírá, nikdo nový se neregistruje, z registrovaných uživatelů sem skoro nikdo nechodí. Já bohužel stále nejsem zdravotně v pořádku a mám spoustu jiné práce, takže si tak trošku nevím rady. Nějaké nápady ale mám, sledujte Střípky na Projektech pro Prostějov. Tam také můžete formou článků referovat o dobrých zkušenostech (články mi posílejte e-mailem).

Výhledově mám naplánováno zřídit v Obecné sekci tohoto fóra okruh s pracovním názvem "Nápadník", kde bychom mohli dobré nápady občanů shromažďovat; pokud sem ale nikdo nebude chodit, nebude to k ničemu.

Takže kardinální otázka dneška zní: jak udělat z tohoto fóra skutečně oblíbené místo k setkávání občanů?

Pokud má někdo nápad, sem s ním.
Pavel D. F. Hrubý
správce Občanského komunitního prostoru Stripky.eu
odpovědný redaktor portálu občanů Prostějovska Projekty pro Prostějov
Uživatelský avatar
paveldf
Administrátor
 
Příspěvky: 124
Registrován: 19 lis 2009 14:12
Bydliště: Prostějov


Zpět na Všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron