komplikovaný vstup

Diskuse o tomto diskusním fóru. Napište nám, co se vám líbí, co se vám nelíbí a co byste udělali jinak.

komplikovaný vstup

Příspěvekod HN » 03 úno 2010 04:48

Zkouším se proklikat diskusními příspěvky a zdá se mi to trochu komplikované. Na druhé straně je to phpBB celkem propracované a nakonec doklikat se dá... trochu si zvyknout.
ještě smajlík. :roll:
HN
 

Re: komplikovaný vstup

Příspěvekod paveldf » 03 úno 2010 19:00

HN píše:Zkouším se proklikat diskusními příspěvky a zdá se mi to trochu komplikované. Na druhé straně je to phpBB celkem propracované a nakonec doklikat se dá... trochu si zvyknout.
ještě smajlík. :roll:

No je to trošku náročnější, ale vzhledem k tomu, že se na Projektech pro Prostějov stejně skoro nediskutovalo, tak to snad nikomu příliš vadit nebude.
Uvidíme, zatím to nezaujalo, bude to chtít lepší propagaci. Bohužel teď (zase) nějak nestíhám, dal jsem fórum do provozu předčasně kvůli kolegům z Podnětů.cz, není dodělána nápověda, pořádná pravidla ani vlastní vize Občanského komunitního prostoru.
Ono je to fakt o zvyku, phpBB je robustní systém, dá se v něm dělat hodně, ale člověk se to musí naučit. Na druhé straně jsou to obvyklé věci v solidních diskusích běžné, takže to nemusí být marná investice.
Pavel D. F. Hrubý
správce Občanského komunitního prostoru Stripky.eu
odpovědný redaktor portálu občanů Prostějovska Projekty pro Prostějov
Uživatelský avatar
paveldf
Administrátor
 
Příspěvky: 124
Registrován: 19 lis 2009 14:12
Bydliště: Prostějov

Re: komplikovaný vstup

Příspěvekod Adam » 04 úno 2010 20:14

paveldf píše:Uvidíme, zatím to nezaujalo, bude to chtít lepší propagaci. Bohužel teď (zase) nějak nestíhám, dal jsem fórum do provozu předčasně kvůli kolegům z Podnětů.cz, není dodělána nápověda, pořádná pravidla ani vlastní vize Občanského komunitního prostoru.
Ono je to fakt o zvyku, phpBB je robustní systém, dá se v něm dělat hodně, ale člověk se to musí naučit. Na druhé straně jsou to obvyklé věci v solidních diskusích běžné, takže to nemusí být marná investice.

Je to o zvyku ... jsem registrovaný na několika fórech postavených na stejném systému, dvě právě také zakládám a v dalším brzy rozšířím skupinu administrátorů. Mám pár nápadů které vám pošlu přes SZ. hned, jak se k tomu dostanu. Je fajn, že jste to zprovoznil :) . Možná by stálo za zvážení zjednodušení přerozdělení fóra, aby se tvářilo přístupněji. Ze začátku je vždycky lepší štíhlejší systém a pak jej rozšířit podle potřeby uživatelů.
Adam
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 úno 2010 11:18

Re: komplikovaný vstup

Příspěvekod paveldf » 05 úno 2010 15:16

Přesunul jsem toto téma do nově založeného "Fóra o fóru", kde můžeme diskutovat o tomto diskusním fóru.

Adam píše:Je to o zvyku ... jsem registrovaný na několika fórech postavených na stejném systému, dvě právě také zakládám a v dalším brzy rozšířím skupinu administrátorů. Mám pár nápadů které vám pošlu přes SZ. hned, jak se k tomu dostanu. Je fajn, že jste to zprovoznil :) . Možná by stálo za zvážení zjednodušení přerozdělení fóra, aby se tvářilo přístupněji. Ze začátku je vždycky lepší štíhlejší systém a pak jej rozšířit podle potřeby uživatelů.

Děkuji za SZ, pokusím se Vašich rad využít a jsem rád, že zde mám kolegu, který se v systému phpBB vyzná.
To rozdělení fóra je možná trošku "roztříštěné", ale odpovídá úvodním představám o OKP Stripky.eu a jen těžko bych to ještě zjednodušoval. Ale pokud mi poradíte, co konkrétně by se mělo změnit, můžu se o to pokusit.
Pavel D. F. Hrubý
správce Občanského komunitního prostoru Stripky.eu
odpovědný redaktor portálu občanů Prostějovska Projekty pro Prostějov
Uživatelský avatar
paveldf
Administrátor
 
Příspěvky: 124
Registrován: 19 lis 2009 14:12
Bydliště: Prostějov

Re: komplikovaný vstup

Příspěvekod Delfinka » 08 úno 2010 18:46

Nějak se neorijentuji, ale zvyknu si..ostatně, díky za fórum..
Delfinka
Člen sdružení Podněty.cz
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2010 18:44

Re: komplikovaný vstup

Příspěvekod paveldf » 08 úno 2010 19:50

Delfinka píše:Nějak se neorijentuji, ale zvyknu si..ostatně, díky za fórum..

Já děkuji za Vaši registraci.
Fórum se rodí postupně, dost bude záležet na jednotlivých diskutujících, jaké fórum si budou přát.
Takže pokud máte nějaké návrhy nebo připomínky, nebojte se je uvést, pokusím se s tím něco udělat.
Pavel D. F. Hrubý
správce Občanského komunitního prostoru Stripky.eu
odpovědný redaktor portálu občanů Prostějovska Projekty pro Prostějov
Uživatelský avatar
paveldf
Administrátor
 
Příspěvky: 124
Registrován: 19 lis 2009 14:12
Bydliště: Prostějov


Zpět na Fórum o fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron